PN-PT: 8.00-16.00   +48 61 864 46 00
jesteś tutaj: Merazet > Elektryczna aparatura pomiarowa > Testery kabli > Testery kabli miedzianych > OptiFiber Pro OTDR Fluke Networks

OptiFiber Pro OTDR Fluke Networks



Nowość

OptiFiber Pro OTDR Fluke Networks

Producent: Fluke Networks


Opis

OptiFiber Pro OTDR jest pierwszym w branży centrum danych OTDR tworzonym od podstaw z myślą o sprostaniu wyzwaniom związanym z infrastrukturami światłowodowymi przedsiębiorstw. To narzędzie służące do rozwiązywania problemów i certyfikacji przewodów światłowodowych łączy w sobie czystą moc z niezrównaną wydajnością, jak również zawiera wszelkie funkcje potrzebne do certyfikacji i rozwiązywania problemów związanych z sieciami światłowodowymi kampusów, centrów danych i sieci pamięci masowej.

Usprawnia testowanie sieci światłowodowych dzięki jedynemu w branży interfejsowi dla smartfonów, który sprawi, że każdy technik stanie się ekspertem w dziedzinie sieci światłowodowych. Konfiguracja centrum danych eliminuje niepewności i błędy występujące podczas testowania centrów danych sieci światłowodowych. Jego niezwykle krótka martwa strefa umożliwia prowadzenie testów światłowodowych kabli krosowych w wirtualnych centrach danych. Te funkcje, wraz z najszybszym w branży czasem śledzenia, sprawiają, że OptiFiber Pro OTRD jest narzędziem, które warto mieć.

SmartLoop OTDR umożliwia przeprowadzanie automatycznych testów i analiz dwóch przewodów światłowodowych jednocześnie. Ten oczekujący na opatentowanie proces automatycznie oddziela dwa przewody światłowodowe w celu przeprowadzenia indywidualnych analiz zakończonych dopuszczeniem/odrzuceniem, wyświetlenia wyników i utworzenia raportu. Nie tylko skraca czas testowania o co najmniej połowę, ale również umożliwia przeprowadzanie testów w dwóch kierunkach bez potrzeby przemieszczania OTDR na drugi koniec.

  • Efektywne testowanie centrum danych sieci światłowodowych z najkrótszym czasem konfiguracji i śledzenia
  • Przyśpieszona certyfikacja sieci światłowodowej z czasem śledzenia skróconym nawet do 2 sekund w trybie szybkiego testowania
  • Rozwiązywanie problemów związanych z centrami danych sieci światłowodowych, w których na szeroką skalę wykorzystano krótkie kable krosowe i grube złącza
  • SmartLoop OTDR umożliwia testowanie dwóch przewodów światłowodowych poprzez jeden test, eliminując potrzebę przenoszenia się na drugi koniec połączenia w celu wykonania testów
  • Redukcja przestojów sieci poprzez szybką i dokładną identyfikację błędów przewodu światłowodowego jednomodowego (SM) lub wielodomowego (MM)
  • Zarządzanie i śledzenie testerów, konfiguracji i wyników, a także generowanie raportów za pomocą oprogramowania LinkWare PC i LinkWare Live
Model Opis
OFP-100-M/INTL OptiFiber Pro Multimode OTDR do rozwiązywania problemów i rozszerzonej certyfikacji
OFP-100-S/INTL OptiFiber Pro Singlemode OTDR do rozwiązywania problemów i rozszerzonej certyfikacji
OFP-100-Q/INTL OptiFiber Pro Quad OTDR do rozwiązywania problemów i rozszerzonej certyfikacji
OFP-100-Mi/INTL OptiFiber Pro Multimode OTDR do rozwiązywania problemów i rozszerzonej certyfikacji wraz z zestawem FI-1000 i akcesoriami
OFP-100-Si/INTL OptiFiber Pro Singlemod OTDR do rozwiązywania problemów i rozszerzonej certyfikacji wraz z zestawem FI-1000 i akcesoriami
OFP-100-Qi/INTL OptiFiber Pro Quad OTDR do rozwiązywania problemów i rozszerzonej certyfikacji wraz z zestawem FI-1000 i akcesoriami
QFP-CFP-Mi INTL Zestaw do testowania OptiFiber Pro i CertiFiber Pro Multimode
QFP-CFP-Si INTL Zestaw do testowania OptiFiber Pro i CertiFiber Pro Singlemode
QFP-CFP-Qi INTL Zestaw do testowania OptiFiber Pro i CertiFiber Pro Quad
OFP-Q-ADD Zestaw dodatkowy OptiFiber Pro – zawiera moduł OptiFiber Pro Quad OTDR, (2) Przewody rozruchowe Multimode SC/LC – 50 µm, (2) Przewody rozruchowe Singlemode SC/LC – 9 µm, (2) wymienialne adaptery portu źródłowego OTDR, adapter SC/SC Simplex, adapter LC/LC Simplex, (2) pasy do podwieszania i magnesy dla przewodów światłowodowych, walizka do przenoszenia, Oświadczenie o kalibracji i Przewodnik wprowadzający

 



Kontakt z handlowcem
Tomasz Witak
tomasz.witak@merazet.pl

tel. +48 61 8644 608
kom. +48 698 610 439

Daniel Rowecki
daniel.rowecki@merazet.pl

tel. +48 61 8644 695
kom. +48 602 778 974

Kierownik działu


Formularz zapytania
Formularz zostanie wysłany do handlowca odpowiedzialnego za produkt


Komentarze o produkcie


1
Kontakt
 
MERAZET Spółka Akcyjna
ul. J.Krauthofera 36,
60-203 Poznań

 

tel. +48 61 8644 600,

fax: +48 61 8651 933

 

e-mail: poczta@merazet.pl

 

katalog produktów Zamów

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi katalogami naszych produktów.

Newsletter

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie

Akceptuję politykę prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie