Od 1952 roku na rynku aparatury kontrolno-pomiarowej.

Nasza oferta należy do najbardziej kompleksowych na rynku.

Autoryzowany dystrybutor

Jesteśmy autoryzowanym partnerem wielu renomowanych producentów specjalistycznej aparatury.
Wspieramy krajowe i zagraniczne firmy. Dostarczamy urządzenia m.in. instytucjom państwowym, uczelniom i ośrodkom naukowo-badawczym.
*Wybrani producenci.

Wykształceni kierunkowo sprzedawcy

  • Nasi handlowcy dysponują szeroką wiedzą techniczną. Dzięki temu mogą wybrać aparaturę odpowiednią dla Państwa potrzeb.
    W strukturze firmy funkcjonuje także dział przetargów, dbający o wysoki poziom ofert przygotowywanych w ramach zamówień publicznych.
  • Odnosimy sukcesy wszędzie tam gdzie niezastąpiona jest precyzja, fachowość i rzetelność.

Prowadzimy serwis i Laboratorium Wzorcujące

Wspieramy naszych Klientów również podczas eksploatacji urządzeń. Dysponujemy własnym serwisem i laboratorium pomiarowym, które świadczą m.in. usługi napraw gwarancyjnych, pogwarancyjnych, przeglądów i kalibracji.

Serwisujemy większość urządzeń w naszej ofercie. Wykonujemy także skomplikowane, indywidualne zlecenia.

Magazyn i salon sprzedaży w Poznaniu

  • Zapewniamy krótki termin realizacji zamówień. Taką możliwość daje nam własny magazyn, dzięki któremu wiele popularnych produktów jest dostępnych od ręki.
  • W budynku firmy mamy też salon sprzedaży otwarty w godzinach od 8:00 do 16:00. Parking na terenie obiektu jest bezpłatny

Zadowolenie Klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Wysoką jakość naszych usług potwierdza międzynarodowy certyfikat ISO 9001 przyznany i monitorowany przez organizację certyfikującą ISOCERT.
Dzięki zdobytej renomiedostarczamy urządzenia m.in. instytucjom państwowym, uczelniom i ośrodkom naukowo-badawczym.
W strukturze firmy funkcjonuje także dział przetargów, dbający o wysoki poziom ofert przygotowywanych w ramach zamówień publicznych.