Firma MERAZET S.A. ma w swojej ofercie ponad 6000 produktów. Każdą kategorią produktową zajmuje się grupa specjalistów, którzy są dla Klientów firmy wsparciem zarówno na etapie zakupu, jak i podczas eksploatacji urządzeń.

Oferta

Z produktami i usługami oferowanymi przez firmę można zapoznać się na stronie internetowej. Fachowa pomoc w wyborze odpowiednich urządzeń jest dostępna mailowo i telefonicznie. W Sklepie Firmowym MERAZET SA dodatkowo można obejrzeć i przetestować wybrane produkty.

Zamówienie

Aby dokonać zamówienia należy skontaktować się (telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz zapytania) z osobą specjalizującą się w wybranym asortymencie i ustalić warunki realizacji zamówienia. Zamówienie można przesłać mailem lub faxem lub, w przypadku niektórych produktów, również przez stronę internetową. Warto pamiętać, że przy większych zamówieniach lub stałej współpracy istnieje możliwość negocjacji ceny i innych warunków dostawy.

Dostawa

Urządzenia zakupione w firmie Merazet S.A. można odebrać w Sklepie Firmowym (ul. J. Krauthofera 36, 60-203 Poznań) lub zamówić dostawę kurierem. Termin dostawy różni się w zależności od asortymentu, wszystkie szczegóły można uzyskać kontaktując się ze specjalistą.

Eksploatacja

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne zakupionego sprzętu, a także okresowe przeglądy i kalibracje wykonywane są w siedzibie firmy lub u klienta. Pracownicy MERAZET S.A. służą również wsparciem merytorycznym podczas całego okresu użytkowania aparatury.