» » Piece Nabertherm do sztuki i rzemiosła z nowymi kontrolerami i aplikacją!

Piece Nabertherm do sztuki i rzemiosła z nowymi kontrolerami i aplikacją!

Już od 1 kwietnia 2022 wszystkie piece Nabertherm do sztuki i rzemiosła (Nabertherm Arts & Crafts) będą wyposażone w nowe sterowniki serii 500.

Nowe kontrolery pieców do sztuki i rzemiosła Nabertherm

Nowe kontrolery pieców do rzemiosła i sztuki Nabertherm będą obsługiwane za pomocą kolorowego, kontrastowego wyświetlacza dotykowego o przekątnej 6,8 cala, posiadającego bardzo dobrą rozdzielczość. To co w nich kluczowe i na czym najbardziej zależało projektantom kontrolerów, to łatwość i intuicyjność obsługi.

Na nowym kontrolerze programy pieca Nabertherm mogą być wyświetlane graficznie oraz w formie tabelarycznej. Sprawdzone cechy poprzednich sterowników serii 400, takie jak bardzo wysoka dokładność sterowania, zastosowano oczywiście również w nowych sterownikach.

Aplikacja do pieców do sztuki i rzemiosła Nabertherm

Nowe kontrolery zawierają i łączą się z nową aplikacją MyNabertherm, którą można pobrać bezpłatnie na urządzenia IOS i ANDROID. Dzięki aplikacji można wygodnie monitorować wypalanie za pomocą urządzeń mobilnych. Postęp procesu można śledzić na bieżąco online, a powiadomienia push informują o zdarzeniach w trakcie procesu.

 

Nowe cenniki pieców Nabertherm do sztuki i rzemiosła zawierają już ceny uwzględniające wyposażenie urządzenia w nowe kontrolery z serii 500 – nie ma żadnej dopłaty za korzystanie z najnowszych i ułatwiających pracę oraz monitorowanie procesów technologii!

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o piecach Nabertherm? Skontaktuj się z naszym działem handlowym.